başlangıç

Bir yerden başlamak lazım!

     Evet tam da bu yüzden buradayım.
  Aslında uzun zamandır cümlelerimi biriktiriyordum. Çünkü kelimeleri seviyorum.Kelimelerin sihirli bir anahtar gibi sahibinin dilinden nasıl bir cümleye dönüştüğünü izlemeyi seviyorum.(Belki de pek mantıklı olamadığım,hatta mantıklı olmayı dahi beceremediğim içindir.) Duyguları seviyorum..(Belkide beynimin sağ tarafının daha fazla çalıştığını düşündüğüm için!) Duygusal ve naif insanları da..Çünkü içimizde ancak iyi hisler ve sevgi var oldukça insanlığımızı devam ettirebileceğimize inanıyorum.
    İnsanların kendini oldukları gibi ifade edebilmelerini, duygularını, düşüncelerini istedikleri gibi söyleyebilmelerini çok isterdim. Ama hepimiz bir yerlerde bir şekilde sustuk. Hatta o kadar sustuk ki birbirimize yabancılaştık. Önceliklerimiz başka şeyler oldu. Onlara sahip oldukça da kendimizi, sevdiklerimizi, bizi sevenleri unuttuk. Bu düşüncelerimde yalnız olmadığımı düşünüyorum.
   Bu bloğu yazış amacım aslında biraz da bu yüzden. Şu ana kadar biriken; hayatın iyi-kötü bütün hallerini, aslında gerçekten yapmak ve söylemek istediğimiz şeyleri samimi bir biçimde hissederek burada paylaşabileceğimi, paylaşabileceğimizi düşündüm.
Umarım yalnız değilimdir…
    Sevgimle..

Bir yerden başlamak lazım!” üzerine 2 yorum

  1. Bilgeciğim şimdi annenden öğrendim yürekten tebrik ediyorum muhteşem bir işe imza atmışsın sıkı takipçin olacağım başarıların hep daim olsun Dilek teyzen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.