Gizlilik Politikası

Merhaba,

WordPress altyapısını kullandığım kişisel blog sitemde ziyaretçilerimin kişisel gizlilik haklarına son derece saygılıyım. Bu sayfada kişisel bilgilerinizin güvenliği hakkında bazı açıklamalar bulunmaktadır.

bilgeden.com’da yer alan içerikler bazı alıntılar hariç Bilge Pınar tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz

Çerezler ve Tarayıcı İşaretleri

Gerekli görüldüğü takdirde kişisel blogumdaki bazı uygulamalar, okuyucuya/kullanıcıya yönelik iyi hizmet verebilmek adına kullanıcı ayarları çerezleri kullanarak kaydedip saklayabilmektedir. Bu durum siz okurlarıma ilginizi çekecek haberleri ulaştırmam da oldukça önemlidir.

Bilgi Toplama Bilgilendirmesi

Hemen hemen İnternet aleminde var olan çoğu İnternet sitesi özellikle de kişisel bloglar ziyaretçi hakkında basit bilgiler toplamaktadır. Bu toplanan bilgiler ip adresinizden başlayıp, tarayıcı bilgileriniz ve İnternet servisiniz üzerinde siteye giriş çıkış, tıklanma miktarı gibi basit bilgilerdir. Bunlar herhangi bir kişiyi temsil etmeyen sadece verisel olarak istatistiktir.

Yorum Yapma

bilgeden.com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan bilgeden.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve bilgeden.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

Gizlilik Politikası Kabulü

Kişisel blogumu kullanarak gizlilik politikamı kabul etmiş sayılmaktasınız. Gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayın.